Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

W 6-ściu krokach do celu… SPRZEDANE!


Pamiętaj, wybierając biuro nieruchomości, wybierasz czas sprzedaży, jakość współpracy i finalną cenę transakcji. Wybierając nas, wybierasz nasz model sprzedaży, który gwarantuje szybką i zadowalającą sprzedaż dla dwóch stron transakcji.


Profesjonalne przygotowanie nieruchomości to podstawa naszych działań!


Pierwszego wrażenia nie można zrobić dwa razy. Tą dewizą kierujemy się przy przygotowaniu Twojego mieszkania do sprzedaży. W natłoku innych ogłoszeń w Internecie każda nieruchomość ma dosłownie kilka sekundy, aby przyciągnąć uwagę kupujących. Aby tak się stało, należy zaciekawić oglądających doskonale przygotowaną ofertą. Dlatego też nasza firma oferuje profesjonalne przygotowanie nieruchomości, czyli między innymi: sesję zdjęciową, profesjonalny rzut nieruchomości, wizualizacje, homestaging i opis, który satysfakcjonuje klienta kupującego. Nasi specjaliści od kilkunastu lat fotografują i stylizują nieruchomości na sprzedaż. Dzięki tak przygotowanej ofercie trudno będzie przeoczyć Twoje mieszkanie na tle konkurencji!

1 po 1 przed
2 po2 przed
3 po3 przed
4 po4 przed
5 po5 przed
6 po6 przed

Jaki jest efekt naszych działań?


Efektem jest sprzedaż Twojego mieszkania szybko i w dobrej cenie! Nasi klienci są pod wrażeniem tego, jak bezproblemowo i sprawnie przebiega ten proces. Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, to mamy rozwiązanie, którego szukasz.

SPRAWDŹ NAS
+48 784 396 006