Place4You Biuro Sprzedaży Nieruchomości
Drogi Użytkowniku, zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
 

Poznaj nasz zespół

W Place4You specjalizujemy się w skutecznej sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym na terenie Warszawy i okolic.


Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów. Spełniamy ją poprzez rzetelne wykonanie swojej pracy, w której liczy się efekt – skuteczna sprzedaż nieruchomości. To właśnie dlatego stworzyliśmy tak precyzyjny model sprzedażowy. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie i z pełną uwagą. Gwarantujemy najwyższą jakość i pomoc od A do Z. Zadbamy nawet o to, aby klient kupujący uzyskał szybko i korzystnie kredyt. Sam moment sprzedaży jest komfortowy dla każdej ze stron transakcji, ponieważ zapewniamy opiekę prawną i przeprowadzamy w bezpieczny sposób cały proces finalizacji.

Najlepsi specjaliści pracują dla Ciebie.
Poznaj nasz zespół:


Mateusz Radecki


Dyrektor Zespołu Sprzedażowego

Łukasz Sarosiek


Menadżer ds. Wsparcia Sprzedaży

Barbara Trojanowska


Broker Nieruchomości, numer licencji 16154

Dariusz Lipertowski


Broker Nieruchomości, numer licencji 23610

Aleksandra Zielińska


Broker Nieruchomości, numer licencji 23611

Jacek Machnik


Broker Nieruchomości, numer licencji 23618